KUPOLS

Jelgavā svinību kupolā var baudīt mirkli sajūtām

Aizvadītajā nedēļā Jelgavā, Kārklu muižas teritorijā tika atklāta līdz šim nebijusi svētku vieta – svinību kupols, kas ikvienu pasākumu kopā ar tuviniekiem, draugiem un vai romantiskās noskaņās padarīs neaizmirstamu. Īpaši piemērota šī vieta būs «jā-vārda» teikšanai un kāzu svinēšanai

«Studija BOO» nepilnu divu gadu pastāvēšanas laikā ar gaumīgo un kvalitatīvo pieeju dekorēšanā, dāvanu sarūpēšanā un izklaides nodrošināšanā sagādājusi patīkamus mirkļus daudziem ne tikai Jelgavā, bet arī citviet Latvijā, un šoreiz uzņēmuma «dvēsele» Dace īstenojusi vēl vienu sapni – kopā ar ģimeni un draugiem tapis svinību kupols, kas noteikti garantēs neaizmirstamas emocijas..

Kupolā paredzēta vieta līdz 15 personām, tādēļ tas būs piemērots gan romantiskam vakaram divatā, gan ģimenes vai draugu pasākumam, turklāt tajā ne tikai iespējams omulīgi pasēdēt, baudot ēdienu un dzērienus, bet arī fotografēties pie gaismas burtiem – «Mirklis sajūtām», tādējādi saglabājot patīkamas atmiņas arī pēc pasākuma (piemēram, tagad tuvojas izlaidumu laiks – un šāda vieta būs ideāli piemērota, lai atzīmētu jauna dzīves pakāpiena sasniegšanu). Nenoliedzami, ka ir aizraujoši atrasties tik tuvu dabai – pa kupola caurspīdīgajām sienām lūkoties debesīs un plaukstošos ziedos, kā arī ieklausīties putnu vīterošanā pie vairākus gadsimtus senās Kārklu muižas. Un liels pluss tajā ir atrašanās vieta – gandrīz Jelgavas centrā, taču sajūtas ir kā laukos.

«Studija BOO»

ne tikai izīrēs svinību kupolu jūsu pasākumam, bet, pēc klienta vēlmēm, var veikt arī papildus dekorēšanu un galdu klāšanu. Jāpiebilst, ka vienmēr tiks meklēts klientam izdevīgākais un piemērotākais variants, jo «Studija BOO» allaž visam pieiet ļoti individuāli un atsaucīgi.

Ja vēlies svinēt svētkus svinību kupolā, veic rezervāciju pa tālruni 24 111 441 vai e-pastu info@studijaboo.lv Kupols atrodas Kārklu muižā (Kārklu iels 67, Jelgava)

Par «Studija BOO» varētu stāstīt daudz, jo aizrautīgu cilvēku īstenots projekts vienmēr ir interesants, negaidītu pārsteigumu bagāts – nu gluži kā Sajūtu kupols, kas redzams uzņēmuma logotipā. Taču labāk – visu uzzināt pašiem, ļaujot «Studija BOO» noņemt no saviem pleciem rūpes par svētku sagatavošanu, un vienkārši – baudīt tos. Vairāk par «Studija BOO» var uzzināt Facebook vietnē vai mājas lapā (https://www.studijaboo.lv/). 

Lai jauki svētki!